Raikonen najbrži na prvom treningu pred VN Rusije

Vozač Ferarija Finac Kimi Raikonen ostvario je najbrže vreme na prvom treningu uoči trke za Veliku nagradu Rusije u šampionatu Formule jedan. Trka za Veliku nagradu Rusije voziće se u nedelju od 14.00 po srednjoevropskom vremenu.

Raikonen je najbrži krug izvezao za minut i 36,074 sekunde, što je bilo za 45 stotinki bolje vreme od vozača Mercedesa i njegovog sunarodnika Valterija Botasa.

Na trećem mestu našao se Britanac Luis Hamilton, takođe iz Mercedesa, sa više od pola sekunde zaostatka, dok je četvrti bio Holanđanin Maks Ferštapen iz Red bula.

Lider u šampionatu Formule jedan Nemac Sebastijan Fetel ostvario je peto vreme na prvom treningu.

Trka za Veliku nagradu Rusije voziće se u nedelju od 14.00 po srednjoevropskom vremenu.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

субота, 26. април 2025.
13° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом