Stonoteniseri Srbije na Olimpijskim igrama

Stonoteniseri Srbije izborili su plasman na Olimpijske igre u Tokiju ove godine.

Naši reprezentativci odigrali su herojski protiv Hongkonga i pobedili sa 3:2, a ključnu pobedu ponovo je doneo fantastični Dimitrije Levajac, 397. igrač sveta, protiv 19. na planeti, Čun Ting Vonga.

Levajac je slavio u dva navrata, dok je Marko Jevtović doneo jedan bod u ovom meču.

Ovo je istorijski rezultat za Srbiju koja će po prvi put u novijoj istoriji imati predstavnika na najvećoj sportskoj smotri u ekipnom delu.

Број коментара 7

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

понедељак, 05. мај 2025.
26° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом