Termini TV prenosa Evrobasketa

Svi prenosi utakmica Evrobasketa 2015. su na Prvom programu RTS-a u navedenim terminima.

EP U KOŠARCI OD 05. - 20. SEPTEMBRA 2015.god. (NEMAČKA, HRVATSKA, LETONIJA, FRANCUSKA). 


18.09. U 18:30   OD 5.- 8. MESTA (Francuska)
18.09. U 21:00   Srbija - Litvanija (Francuska) RTS1


20.09. U 14.00  TREĆE MESTO (Francuska)
20.09. U 19.00  FINALE (Francuska)

Arhiva

05.09. U 15:00 NEMAČKA - ISLAND (B grupa ) - Nemačka
05.09. U 18:00 ŠPANIJA - SRBIJA (B grupa ) - Nemačka PRVI PROGRAM
05.09. U 21:00 ITALIJA - TURSKA (B grupa ) - Nemačka
05.09. U 21:00 HRVATSKA - SLOVENIJA - snimak 22:45 (C grupa) - Hrvatska

06.09. U 15:00 SRBIJA - NEMAČKA (B grupa ) - Nemačka PRVI PROGRAM
06.09. U 18:00 ISLAND - ITALIJA (B grupa ) - Nemačka
06.09. U 21:00 TURSKA - ŠPANIJA (B grupa ) - Nemačka
06.09. U 21:00 GRČKA - HRVATSKA - snimak 22:45 (C grupa ) - Hrvatska07.09. U 14:30 LITVANIJA - BELGIJA (C grupa) - Hrvatska

07.09. U 21:00 FRANCUSKA - POLjSKA (A grupa) - Francuska

08.09. U 14.30 SRBIJA - ISLAND (B grupa ) - Nemačka PRVI PROGRAM
08.09. U 17:45 NEMAČKA - TURSKA (B grupa ) - Nemačka
08.09. U 21:00 ŠPANIJA -ITALIJA (B grupa ) - Nemačka
08.09. U 21:00 HRVATSKA- MAKEDONIJA - snimak 22:45 (C grupa) - Hrvatska

09.09. U 14:30 TURSKA- SRBIJA (B grupa ) - Nemačka PRVI PROGRAM
09.09. U 15:00 GRČKA - SLOVENIJA- snimak 22:45 (C grupa) - Hrvatska
09.09. U 17:45 ITALIJA - NEMAČKA (B grupa ) - Nemačka
09.09. U 21:00 RUSIJA - FRANCUSKA (A grupa ) - Francuska10.09. U 14:30 SRBIJA - ITALIJA (B grupa ) - Nemačka PRVI PROGRAM
10.09. U 15:00 SLOVENIJA - MAKEDONIJA (C grupa ) - snimak 22:45 (C grupa) - Hrvatska
10.09. U 17:45 NEMAČKA - ŠPANIJA (B grupa ) - Nemačka
10.09. U 21:00 TURSKA - ISLAND (B grupa ) - Nemačka

1/ 8 FINALA

12.09. U 12:00 Španija - Poljska(Francuska)
12.09. U 14:30 Grčka - Belgija (Francuska)
12.09. U 18:30 Francuska - Turska (Francuska)
12.09. U 21:00 Letonija - Slovenija (Francuska)

1/ 8 FINALA

13.09. U 12:00 Srbija - Finska (Francuska)
13.09. U 14:30 Hrvatska - Češka (Francuska)
13.09. U 18:30 Izrael - Italija (Francuska)
13.09. U 21:00 Litvanija - Gruzija (Francuska)

1/4 FINALA

15.09. U 18:30 Španija - Grčka
15.09. U 21:00 Francuska - Letonija
16.09. U 18:30 Srbija - Češka
16.09. U 21:00 Italija - Litvanija


17.09. U 18:30 OD 5.- 8. MESTA (Francuska)
17.09. U 21:00 POLUFINALE 1. (Francuska)

 

 

 

 

broj komentara 0 pošalji komentar