недеља, 03.03.2019, 21:03 -> 21:09
Извор: РТС
Мората два пута у мету, Атлетико прати Барсу
Фудбалери Атлетико Мадрида савладали су у гостима Реал Сосиједад са 2:0 у утакмици 26. кола Ла Лиге.
Атлетико је победу осигурао у првом полувремену.
После пола часа игре, Алваро Мората се најбоље снашао после корнера и главом сместио лопту у мрежу.
Само три минута касније, Мората поново погађа. Овај пут је Коке центрирао из слободног ударца, Мората поново главом матира противничког голмана.
Коке је у 62. минуту добио други жути картон, али је Атлетико издржао до краја и остварио велику победу на тешком гостовању.
Атлетико је други са 53 бода (седам мање од Барселоне), док је Сосиједад осми са 35.
У осталим данашњим мечевима, Еибар је савладао Селту са 1:0, док је Хетафе био бољи од Бетиса у Севиљи са 2:1.
Упутство
Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.
Број коментара 0
Пошаљи коментар