Читај ми!

Боатенг: Не волим своје име, требало је да се зовем Келвин

Фудбалски репрезентативац Гане Кевин-Принс Боатенг открио је да не воли своје име јер је требало да се зове Келвин-Принц, али да се у болници догодила грешка у његовом родном листу.

Офанзивни везиста Ајнтрахта из Франкфурта, рођен је у Берлину, прошао је све млађе категорије Немацке, али је на крају изабрао да игра за домовину свога оца.

"Не свиђа ми се моје прво име. Требало је да се зовем Келвин, то би било баш лепо име када се погледа Келвин-Принс. Нико не зна како се догодила грешка са документацијом. У болници су лоше написали, а моја мајка је имала операцију после порођаја и није могла да исправи", рекао је Боатенг за радио станицу ХИТ из Гане.

Боатенг, иначе познат по бројним испадима и неспортском животу, летос се вратио у Немачку из шпанског Лас Палмаса из породичних разлога.

Овај 30-годишњи фудбалер каријеру је почео у берлинској Херти, а потом је име стекао у Тотенхему, Борусију из Дортмунда, Портсмуту, Милану и Шалкеу.

Често је избегавао да путује у Африку и игра за селекцију Гане, па је зато скупио само 15 мечева.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

среда, 24. април 2024.
10° C

Коментари

Istina
Зашто морамо да славимо Осми март
Re: Ministarka zdravlja????
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Мајка
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Rad s ljudima
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
'Ako smo pali, bili smo padu skloni.'
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво