петак, 10. феб 2012. | Изаберите писмо: Latinica



 

Насловна > Спорт > Фудбал > Марадона: Грондона ме слагао, Билардо преварио

четвртак, 29. јул 2010, 15:03 -> 15:06

Марадона: Грондона ме слагао, Билардо преварио

Досадашњи селектор фудбалске репрезентације Аргентине Дијего Армандо Марадона оптужио је челнике националне фудбалске федерације (АФА), који су му јуче једногласно отказали поверење, да су га преварили.

"Хулио Грондона ме је слагао, а Карлос Билардо преварио", тврди Марадона.

maradona2.jpg

Последња утакмица сада већ бившег селектора "гаучоса" био је дебакл који су Аргентинци доживели у четвртфиналу првенства света у Јужној Африоци против Немачке (4:0).

Марадона је истакао да му је председник АФА Грондона после пораза од Немачке пришао и рекао да је задовољан његовим радом.

"Грондона ми је пришао у свлачионици и рекао да жели да останем селектор", рекао је Марадона и додао да му је технички директор репрезентације Билардо "радио иза леђа док су сви туговали због пораза од Немачке".

1
коментари број коментара 2 | cwпошаљи коментар
(четвртак, 29. јул 2010, 16:55)
anonymous [нерегистровани]
oпошаљи одговор

Maradona 2

Kad bi Maradona procitao vas perdlog rekao bi: "dobra ideja" i mozda bi zaista to i ucinio ako misli da se usavrsi kao trener. Jedino je problem sto je malo egocentrican pa manje ceni strucnost drugih. Najbolji treneri su uglavnom oni nekadasnji prosecni fudbaleri i on to mora da zna. Neka se "spusti malo" i pravac kod Murinja u skolu.Ja licno,voleo bih da "El Pibe" bude i dobar trener jer znam sta mu fudbal znaci. Pozdrav!

1
(четвртак, 29. јул 2010, 16:29)
anonymous [нерегистровани]
oпошаљи одговор

Maradona

Za Maradonu još ima vremena kao trenera. Neka plati Realu, provede 3 ili 4 godine uz Murinja, nauči posao i prihvati se nekog drugoligaša u Argentini, i polako naprijed.

1
1