субота, 26. мај 2012. | Изаберите писмо: Latinica



 

Насловна > Спорт > Фудбал > Велики мотив против Напретка

среда, 10. мар 2010, 16:10 -> 18:33

Велики мотив против Напретка

Капитен фудбалера Црвене звезде Никола Лазетић изјавио је да ће његова екипа против Напретка имати велики мотив, пошто су Крушевљани у првом делу сезоне освојили бод против црвено-белих.

"Имамо мотив да се реванширамо. Али и да нисмо у Крушевцу одиграли нерешено, нама би циљ била победа. Играмо пред својим навијачима и само максимално ангажовани можемо да побеђујемо и освојимо титулу", рекао је Лазетић.

Lazetic-4.jpg

Лазетић је оценио да ће екипа, како сезона буде одмицала, играти све боље.

"После прве утакмице коју смо одиграли код куће против Јагодине, коментари у новинама су били песимистички. Боље је да се из утакмице у утакмицу подиже форма. Ми држимо константу и скупљамо бодове", казао је Лазетић.

Утакмица 18. кола Јелен Супер лиге између Црвене звезде и Напретка игра се у суботу од 16.30 у Београду.

Екипа Црвене звезде води на првенственој табели са 46 бодова, пет више од другопласираног Партизана.

1
коментари број коментара 0 | cwпошаљи коментар
1
1