petak, 10. feb 2012. | Izaberite pismo: Ћирилица



 

Magazin
Naslovna > Magazin > Zanimljivosti > „Sahranjena“ ispod smeća u kući

utorak, 31. avg 2010, 16:33 -> 17:51

„Sahranjena“ ispod smeća u kući

Suprugu čiji je nestanak prijavio još u aprilu ove godine, Amerikanac Bil Džejms pronašao je ispod gomile đubreta u njenoj sobi.

Bili-Dzin-Dzejms.jpg
Bili Džin Džejms: Bila je opsednuta kupovinom stvari

Četvoromesečna potraga za nestalom Bili Džin Džejms (67) završila se prošle srede kad ju je njen suprug, koji je živeo sa njom u istoj kući, pronašao ispod gomile smeća u sobi, prenose svetski mediji.

Bil Džejms, koji je još 22. aprila prijavio ženin nestanak, šokirao se kada je ugledao njene cipele ispod hrpe đubreta. U prvom trenutku nije ni shvatio da je to ona.

Policajci iz Las Vegasa otkrili su novinarima da je kuća „od poda do plafona" bila pretrpana stvarima, a par se kroz nju kretao uskim tunelima.

Naime, žena je opsesivno kupovala stvari i ništa nije bacala, i pitanje je kada bi slučaj bio rešen da Bil nije odlučio da raskrči jednu od soba koju su prijatelji nazivali njenom „zečijom jazbinom". Tom prilikom je samo iz te prostorije izneo oko 4,5 tone raznoraznog otpada.

Mediji navode da je par u jednom trenutku morao da izgradi još jedan objekat na imanju da bi imao gde da smesti njene stvari.

Kuca-Dzejmsovih.jpg
Dom Džejmsovih koji je Bili Džin za 40 godina zajedničkog života pretvorila u „zečiju jazbinu"
Bil-Dzejms.jpg
Suprug Bil je u jednom trenutku preko lokalnih medija ponudio 10.000 dolara za bilo kakvu informaciju

Koliko je kuća bila prljava, pokazuje podatak da telo Bili Džin nisu nanjušili ni psi tragači koji su svojevremeno pregledali ruševine kula njujorškog Svetskog trgovinskog centra, a pretražili su dom Džejmsovih najmanje tri puta!

Policajci veruju da su ih omeli razni „mirisi" iz kuće: vreće đubreta pune trule hrane, hrpe odeće, a osetili su se i mirisi životinja.

Nakon što je nesretni suprug prijavio nestanak, policija je potragu fokusirala na okolnu pustinju, jer se Bil plašio da mu žena luta unaokolo dezorijentisana od posledica moždanog udar koji je pretrpela pet meseci ranije.

U potragu su bili uključeni i helikopteri koji su nadletali pustinju u Nevadi, a suprug je pokrenuo potragu preko Fejsbuka, oblepio grad posterima, pa čak ponudio i nagradu od 10.000 dolara za bilo kakvu informaciju.

Mrtvozornik okruga Klark kaže da će možda biti potrebne nedelje da se utvrdi uzrok smrti.

1
komentari broj komentara 1 | cwpošalji komentar
(sreda, 01. sep 2010, 00:40)
Glisa [neregistrovani]
opošalji odgovor

Jos jedan glisa

Covek trazi cetiri meseca zenu a zena mu u kuci!

1
1
najzanimljivije najcitanije