Jovani Gavrilović nagrada Fondacije „Ružica Sokić“

Mlada glumica Jovana Gavrilović ovogodišnji je dobitnik nagrade Fondacije „Ružica Sokić“ za glumačko ostvarenje i doprinos kulturi, saopštio je Atelje 212, čiji je član.

Gavrilović je diplomirala glumu na Fakultetu dramskih umetnosti u Beogradu, u klasi profesora Vladimira Jevtovića i asistenta Srđana Karanovića 2015. godine.

U pozorištu igra u predstavama Deca radosti i Osećaj brade (Atelje 212), Dok nas smrt ne rastavi i Romeo i Julija (Radionica integracije), Unosno mesto, Zmajeubice i Razbijeni Krčag (Jugoslovensko dramsko pozorište), Moje dete (Beogradsko dramsko pozorište) i u komadu Aveti u Bitef teatru.

Број коментара 0

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

недеља, 15. јун 2025.
17° C

Коментари

Da, ali...
Како преживети прва три дана катастрофе у Србији, и за шта нас припрема ЕУ
Dvojnik mog oca
Вероватно свако од нас има свог двојника са којим дели и сличну ДНК
Nemogućnost tusiranja
Не туширате се сваког дана – не стидите се, то је здраво
Cestitke za uspeh
Да ли сте знали да се најбоље грамофонске ручице производе у Србији
Re: Eh...
Лесковачка спржа – производ са заштићеним географским пореклом