„Човек без слуха“ је превише провокативан за „Фејсбук“?

Панк рок састав „Човек без слуха“ објавио је недавно спот „Ти само мислиш да ме знаш“ који не може бити истакнут на „Фејсбуку“, јер та друштвена мрежа „не дозвољава огласе који изгледају сексуално сугестивно“.

Са предстојећег албума радног назива Станимо у гард, који ће „Човек без слуха“ концертно промовисати 14. децембра у Дому омладине Београда, песма Ти само мислиш да ме знаш добила је изазован пратећи спот у коме се, без призора голотиње, појављују две девојке од којих је једна плесачица на шипки. 

Међутим, приликом покушаја да се нумера посебно истакне (тзв. бустује) на званичној страни групе, стигло је обавештење: „Не дозвољавамо огласе са садржајем који показује сексуално сугестивно позиционирање или доста откривеног тела (чак и ако је то у уметничке или образовне сврхе), због њихове изузетно осетљиве природе“.

„Сматрали смо да имамо добар спот и хтели смо да уплатимо 'буст', као што сви, богу хвала раде. Нек се врти, нек гледа народ, нек се види да бенд вредно ради. 'Фејсбук' нас је хладно одбио јер намећемо сексуални садржај. Ево, не знам...“, каже фронтмен Мики Радојевић.

Број коментара 3

Пошаљи коментар

Упутство

Коментари који садрже вређање, непристојан говор, непроверене оптужбе, расну и националну мржњу као и нетолеранцију било какве врсте неће бити објављени. Говор мржње је забрањен на овом порталу. Коментари се морају односити на тему чланка. Предност ће имати коментари граматички и правописно исправно написани. Коментаре писане великим словима нећемо објављивати. Задржавамо право избора и краћења коментара који ће бити објављени. Коментаре који се односе на уређивачку политику можете послати на адресу webdesk@rts.rs. Поља обележена звездицом обавезно попуните.

четвртак, 25. април 2024.
10° C

Коментари

Istina
Зашто морамо да славимо Осми март
Re: Ministarka zdravlja????
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Мајка
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
Rad s ljudima
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво
'Ako smo pali, bili smo padu skloni.'
Акушерско насиље – чије је ћутање неопростиво